Neformaliojo švietimo programa “Aerobika“ sudaryta vieneriems mokslo metams, specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams nuo 8 iki 16 metų. Ši programa skirta vaikams norintiems pajusti daugiau fizinio krūvio atliekant įvairius aerobinius pratimus, kuriuose dominuoja kombinuoti šokių judesiai – įvairūs žingsneliai, pasisukimai, šuoliukai, bėgimai. Tai fizinės pratybos, lavinančios lankstumą, judrumą, ištvermę, raumenų jėgą, o sykiu stiprinančios širdies ir kraujagyslių sistemą.
Mokslo metų pabaigoje vyksta respublikinis specialiųjų mokyklų komandų aerobikos varžybų čempionatas. Muzikos ir šokio pagalba mokiniai varžosi tarpusavyje, rodo savo gebėjimus bei įgūdžius. Aerobikos būrelio komanda yra pelniusi: „Meniškiausios ir originaliausios“, „jaunatviškiausios ir energingiausios“ nominacijas. Taip pat būrelio komanda turi galimybę pasirodyti įvairiose mokyklos šventėse bei renginiuose, kurių metu gali tenkinti savo saviraiškos poreikius, įgyti vis naujų patirčių.
Mokytoja Neringa Švėgždienė.