Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Paskutinį  lapkričio penktadienį  Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai  rinkosi į tradicinę  rudens išlydėjimo šventę ,,Sudie, Rudenėli!“, kuri vyko pagal tęstinį projektą ,,Metų laikai-vaikystės draugai“. Gimnazijos aktų salė vos sutalpino dalyvius , jų tėvelius,  mokytojus, kitus bendruomenės narius. Šventę pradėjo ir ją vedė Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokinių teatrinio meno studijos ,, Lim-po-po“ nariai ( vadovė mokytoja Aušra Poškienė). Scenoje dainavo ir šoko  visos pradinukų klasės. Po koncertinių numerių visos klasės gavo padėkos raštus už kilimus iš rudens gėrybių, kurie buvo skirti paminėti gimnazijos 100-čiui. Buvo padėkota ir tiems mokiniams, kurie atnešė darbelius į rudens gėrybių parodą.   Ačiū pradinių klasių mokytojoms, muzikos mokytojai Ritai Ivoškienei, šokio mokytojui Astijui Poškai už nuostabius koncertinius numerius, o mokytojai Daivai Mačiūnienei už scenos papuošimą.  Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti obuoliais, kuriuos jau keletą metų Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniams dovanoja ūkininkas  Feliksas Šlėvė.   Šventė baigėsi bendra dainele ir susitarimu susitikti lygiai po metų.
Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė

Dalinkitės: