Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Įgyvendinant Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projektą-konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“ gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje organizuojamos įvairios veiklos, kuriose dalyvauja ir policijos pareigūnai. Lapkričio 26 dieną vyko užsiėmimas vyresniųjų klasių mokiniams „Atšvaitai ir jų svarba eismo saugumui užtikrinti“.

Mokytoja Arnolda Šukienė kalbėjo apie tai, kaip svarbu pėstiesiems gatvėje ir kelyje tamsiuoju paros metu naudoti atšvaitus ar kitas šviesą atspindinčias priemones. Mokiniai žiūrėjo prevencinius filmukus, prisiminė pagrindines atšvaitų nešiojimo taisykles. Kita užsiėmimo dalis vyko lauke. Ją vedė Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ilona Sernovienė. Atlikdami praktines užduotis mokiniai įsitikino, jog taisyklingai nešiojamas atšvaitas vairuotojui padeda laiku pastebėti einantį žmogų ir išvengti skaudžių eismo įvykių. Šaltuoju metų laikotarpiu, kai padaugėja apsiniaukusių, darganotų dienų, atšvaitų naudojimas turėtų tapti įpročiu tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Atsisveikindami pareigūnai palinkėjo mokiniams nešioti atšvaitus, būti visada matomiems ir saugiems.

Dalinkitės: