Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Grynas oras, dienos šviesa, judėjimas yra būtini, jei norime gerai jaustis ir palaikyti stiprų imunitetą. Todėl sausio 11-15 dienomis gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje mokytojai, grupių auklėtojai organizavo įvairias sporto ir sveikatos stiprinimo veiklas lauke. Mokiniai aktyviai judėjo: mankštinosi, bėgiojo sniegbridžiais, vaikščiojo su šiaurietiškomis lazdomis, važinėjo rogutėmis, žaidė estafetes. Pradinių klasių mokiniai nepamiršo palesinti paukštelių. Laisvės gynėjų dieną visi dalyvavo akcijoje ir neužmirštuolių žiedais papuošė snieguotą pievą. Organizuodami veiklą lauke pedagogai stengėsi, jog mokiniai suprastų aktyvaus laisvalaikio ir buvimo gryname ore svarbą. Juk tai padeda prasiblaškyti, pagerina nuotaiką, suteikia energijos.

Dalinkitės: