Jau 20 metų kai vadovauju Šeduvos gimnazijos futbolo užsiėmimams. Organizuoju varžybas gimnazijos mokiniams ir pasiruošimą rajoninėms, zoninėms bei finalinėms varžyboms. Šeduva jau prieš tai turėjo geras futbolo tradicijas. Todėl atnaujinus futbolo užsiėmimus, netrūko norinčių žaisti futbolą.
Pradžioje jėgas išmėgindavome tarpklasinėse varžybose. Vėliau persimetėme į rajonines varžybas ir įvairius futbolo turnyrus. Pakilus mūsų komandos žaidimo lygiui, išvykdavome ir į zonines Šiaulių apskrities ir net finalines futbolo varžybas. Du kartus esame pasiekę masiškiausio Baltijos šalyse „Golo“ futbolo turnyro finalą. Kelis kartus esame tapę Šiaulių apskrities „Savanorio“ futbolo turnyro nugalėtojais. Dalyvavome įvairiuose rajono bei kviestiniuose futbolo turnyruose ir tapę šių varžybų prizininkais ir nugalėtojais.
Šiuo metu Šeduvos gimnazijoje futbolo žaidimu susidomėjimas yra padidėjęs. Užsiėmimai vyksta net tris kartus per savaitę (antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais). Sportuoti pradeda vis jaunesni mokiniai. Lankančių amžius yra nuo 7 iki 16 metų, mokiniai suskirstyti į kelias grupes: 1-5 klasės ir 6-II klasės.
Futbolu domisi ir merginos. Esame žaidę su merginų komanda rajoniniame ir finaliniame „Ladygolo“ salės futbolo turnyre. Šeduvos gimnazijos  merginų komanda yra tapusi šio turnyro nugalėtoja.
Tomas Belko