Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 16-ą dieną Šeduvos gimnazijos bibliotekoje rinkosi 6a,b klasių mokiniai. Mokytoja Egita  Brazienė vedė pamoką ,,Geografijos mokslo žinių šaltiniai“. Aš mokinius supažindinau su bibliotekoje esančiais informacijos šaltiniais, kuriais mokiniai gali naudotis ruošiantis pamokoms. Po to mokiniai mokėsi atlikti mokytojos paruoštas užduotis naudodamiesi įvairiais informacijos šaltiniais.

Po pamokos mokiniai pasakojo, kad lengviausia buvo naudotis internetu, o sunkiausia užduotis – informacijos paieška enciklopedijose. Džiaugiuosi, kad mokiniai ne tik apsilankė bibliotekoje, bet ir turėjo progą susipažinti su bibliotekoje esančiais informacijos šaltiniais.

Vita Kasarauskienė

Šeduvos gimnazijos bibliotekininkė

BIBL   BIBL2

Dalinkitės: