Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 8d. Šeduvos gimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniai tradicines pamokas iškeitė į interaktyvias ir dalyvavo didžiausiame tarptautiniame renginyje apie informacines technologijas bei verslumą #SWITCH! Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų centre. Renginio iniciatorius Antanas Guoga – Europos Parlamento narys.

Pagrindinis #SWITCH! tikslas – sudominti ir įtraukti jaunimą į moderniųjų technologijų sritį, kuri laikoma viena perspektyviausių pasaulyje ir kurioje šiuo metu yra daugiausia laisvų darbo vietų. Renginyje trumpus ir įtraukiančius pranešimus skaitė įvairūs Lietuvos verslo ir visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai ir kiti įdomūs pašnekovai. Mokiniai sužinojo kodėl verta klausytis radijo, kada vairuosime skraidančius automobilius, Lietuva Mėnulyje – Misija (Ne?)Įmanoma ir kt. (http://www.switchit.lt/lt/programme/1/youth)

Taip pat vaikai turėjo galimybę išbandyti naujausius technologinius išradimus Cool&Crazy erdvėje, pvz. sukonstruoti robotą, išmokti skraidinti skraidyklę (droną), išspausdinti savo sukurtą kūrinį 3D spausdintuvu, pasivažinėti riedžiu, išbandyti virtualią realybę ir daug kitų naujovių.

Mokytojai dalyvavo užsiėmime skirtame padėti įžvelgti mokinių kompetencijas bei skatinti neformalių ugdymo metodų praktinį naudojimą pamokose. Buvo rekomenduotas leidinys „Darbo su jaunimo grupėmis vadovas“.

Išvyką į renginį gimnazijoje organizavo 8b klasės auklėtoja Rima Juškienė. Jai talkino 8a klasės auklėtojas Arūnas Paškevičius ir mokytojos Jolanta Akučkienė, Inga Hokušienė, Inga Dryžaitė, o renginio organizatoriai rūpinosi nemokamu moksleivių atvežimu bei pietumis. Grįžtant iš Vilniaus namo buvo atiduota duoklė istorijai – aplankyta pirmoji Lietuvos sostinė Kernavė.

Dalinkitės: