Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį – dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę.  Kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią.

Saulėtą rugsėjo pirmosios rytą Šeduvos gimnazijos mokiniai, tėveliai ir pedagogai rinkosi į mokslo metų pradžios šventę, tradiciškai prasidėjusią Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje. Abiturientai į Šv. mišias už rankų atvedė į naują etapą žengiančius pirmokėlius. Po to Šeduvos gimnazijos orkestro lydimi šventės dalyviai iškilmingai atėjo į miesto aikštę.

Mokslų metų pradžią pradėjo Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas. Jis visiems linkėjo kūrybiškumo, kantrybės, puikių pasiekimų ir pirmokams įteikė pasus. Susirinkusius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vytautas Simelis ir įteikė gimnazijos bendruomenei diplomą už gražiausiai tvarkomą edukacinę aplinką. Taip pat mokinius pasveikino mūsų gerbiami svečiai: gimnazijos tarybos pirmininkė Ingrida Gladkienė ir Šeduvos kultūros direktorė Natalija Borgerdtt. Po nuoširdžių pirmokų posmų, abiturientų kalbos ir dainos į orą pakilo margaspalviai balionai, tarsi linkėdami visiems geriausios kloties ir svajonių išsipildymo… Skambant pirmajam šių mokslo metų skambučiui ir grojant orkestrui, visi šventės dalyviai rikiavosi į iškilmingą eiseną,  kurios priekyje pirmokai jautėsi saugūs, nes juos lydėjo dvyliktokai. Lydimi auklėtojų mokiniai susirinko į klases pasidalinti vasaros įspūdžiais ir toliau kurti Šeduvos gimnazijos istoriją.

                                  Rožė Dilienė, IIIb klasės auklėtoja

 

14079960_582224941949660_7245880909976520802_n

 

 

Dalinkitės: