Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šių metų gruodžio 7 dieną Ia ir Ib klasių mokiniai, dalyvaujantys eTwinning projekte ‚,Mano mėgstamiausias gėrimas“, vyko į Vilnių. Jie lankėsi plastiko bei gumos perdirbimo įmonėje „Paliūtis“ ir stebėjo, kaip atliekos prikeliamos naujam gyvenimui. Pats įmonės direktorius mokinimas parodė įrenginius ir išsamiai papasakojo, kaip jie veikia.  Šeduviai pamatė plastiko bei gumos perdirbimo procesą, didžiulius įrenginius, sukauptą buvusių gaminių pavyzdinę kolekciją.

Po to mokiniai keliavo į vandens išpilstymo įmonę „Žalia Giria“. Ten pamatė, kaip plastikiniai buteliai yra išpučiami, o mechanizmai į juos išpilsto vandenį. Smalsiai stebėjo visą procesą, uždavė daug klausimų gidui. Pasibaigus įspūdingai ekskursijai po įmones, aplankė Katedros aikštėje esančią Kalėdinę eglutę. Kupini įspūdžių ir puikios nuotaikos grįžo namo.

Dalinkitės: