Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 10 dieną gimnazijoje vyko kasmetinis jaunųjų menininkų konkursas, kuris pritraukė ne tik rašytojus ir dailininkus, bet ir visų laukiamus šokėjus. Šių metų kūrybiškumo pamokų tema „Gyvenimo sūpynės“ atspindi realybę, kupiną pakilimų ir nuopuolių. Renginys dalyviams sukėlė daug nerimo ir jaudulio, juk iš tiesų nelengva išdrįsti viešai atskleisti savo mintis. Tačiau viskas praeina, kai išgirsti nuoširdų juoką, pajunti geras, šiltas ir palaikančias bendramokslių emocijas.     Vieni kūrybiškumo pamokų dalyviai rašė įvairiausių žanrų kūrinius, kiti juos interpretavo įvairiomis formomis: rašydami, pastatydami šokį ar iliustruodami. Iš viso atrinkta 15 kūrybinių darbų, 8 interpretacijos, 5 šokių projektai ir net 36 iliustracijos. Pirmą kartą čia buvo galima išvysti IIa klasės mokinio Karolio Tamašausko fotografijų parodą, kuri užfiksuotais gamtos vaizdais pagyvino renginį. Į veiklą buvo įtraukti visi susirinkę mokiniai: išklausę skaitomus tekstus, peržiūrėję šokius ir iliustracijas, vertino. Taigi pamokos neprailgo.
Žinoma, visi šie unikalūs darbai nebūtų išvydę dienos šviesos be mūsų mokytojų ir organizatorių: Laimos Kulbeckienės, Dianos Variakojienės, Jolantos Akučkienės ir Astijaus Poškos. Ačiū Jums, kad kasmet motyvuojate mus ir skatinate atsiskleisti, kad ugdote mūsų pasitikėjimą savimi ir kitais.
2019 metų integruoto J. Jankaus kūrybinių mokinių darbų konkurso nugalėtojai:
Grožinio teksto kūrėjai:
     I vieta –  Karolina Koriznaitė (IVb), Monika Beata Malčiauskaitė (IIIb),
II vieta – Emilija Bardauskaitė (IVb),
III vieta – Kornelijus Keras (IIIa), Juta Juškaitė (IIIb).

Grožinio kūrinio interpretatoriai:
     I vieta – Karolina Koriznaitė (IVb),
II vieta – Mantas Lilionis (IVb),
III vieta – Giedrė Stukonytė (IVb).

Iliustracijų kūrėjai:
     I vieta – Deimantas Sereika (IIIb),
II vieta – Ema Paškevičiūtė (IVa),
III vieta –  Vidūnas Šukaitis (IVa).

Šokio projekto kūrėjai:
     I vieta – Juta Juškaitė, Ugnė Mamonaitė, Indra Marija Tymukaitė, Gvidas Golubevas, Arnas Česnauskas (IIIb),
II vieta – Karolina Koriznaitė, Emilija Bardauskaitė, Arijana Gvaldaitė,   Irma Lukoševičiūtė (IVb),
III-oji vieta – Miglė Kondrotaitė (IVa).
Monika, IIIb

 

Dalinkitės: