Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2018 metų LSOK organizuojami renginiai yra jubiliejiniai, skirti šio judėjimo 50 – čiui. Vienas iš tokių renginių – LSOK dviračių ir triračių sporto čempionatas – vyko   gegužės 23 dieną Joniškio pagrindinėje Saulės mokykloje. Į renginį atvyko 9 komandos iš įvairių Lietuvos vietovių. Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių komanda, lydima specialiųjų pedagogų Loretos Butkienės, Audronės Petraitienės, Arūno Bagdono ir gausios palaikymo grupės, taip pat dalyvavo varžybose. Šiais metais mokytojas Arūnas Bagdonas varžyboms parengė jaunesniųjų klasių mokinius, kurie įvairaus lygio rungtyse dalyvavo pirmą kartą. Varžybų dalyviai turėjo važiuojant triračiu įmesti kamuoliukus į kibirėlius, važiuoti „gyvatėle“, užvažiuoti ant pakylos, apvažiuoti kliūtis. Šeduvos komanda grupinėse rungtyse užėmė garbingą III vietą. Komandos senbuvis Kasparas Vaičiulis dalyvavo individualioje rungtyje (figūriniame važiavime), dviračiu apvažiuojant įvairias kliūtis. Kasparas laimėjo II vietą. Visi dalyviai ir komandų treneriai apdovanoti Specialiosios Olimpiados medaliais. Svarbiausia, kad visi norintys galėjo išbandyti triratę važiavimo priemonę, pasivaišinti šeimininkų paruošta koše, pasisemti gerų ir puikių emocijų.

Dalinkitės: