Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Mūsų šalies istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis. Būtent tokia  yra Vasario 16-oji. Diena, reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.
Kasmet Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, padedami mokytojų, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pasitinka linksmai ir išradingai. Šiemet visi dalyvavo netradicinėje pamokoje „Ką mums reiškia Lietuva?“, kurią vedė mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė. Šventiškai papuoštoje salėje (ačiū mokytojai Laimutei Andriuškevičienei) pamoka prasidėjo mokinių meniniu pasirodymu. Tautiniais rūbais pasipuošusios mokinės atliko šokį „Baltas paukštis“. Pakiliai skambėjo dainos, mokinių deklamuojamos eilės Lietuvai. Po to vyko komandinis darbas. Mokiniai suko „Žinių ratą“ ir atliko įvairias užduotis. Džiugių emocijų mokiniams sukėlė pedagogų, kuriuos jie išvydo ekrane, pateikti klausimai. Taip mokiniai įtvirtino savo žinias apie reikšmingiausius šalies istorinius įvykius, valstybės simbolius, žymias lankytinas Lietuvos vietas, miestus ir upes.
Netradiciškai organizuotoje pamokoje mokiniai buvo skatinami ne tik pažinti savo kraštą, jo istoriją, bet ir gebėti dirbti komandose,  būti aktyviais, atsakingais ir pilietiškais.

Dalinkitės: