Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio 15 d. Šeduvos  gimnazijos pradinių klasių  ir  specialiojo skyriaus pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime pagal Kultūros paso programą ,,Mano angelas sargas“, kurią vedė VšĮ  Angelo muziejaus darbuotojai Rytis Milkintas ir Daiva Milkintienė.
Edukaciniame  užsiėmime  mokiniai buvo supažindinti  su angelo  sargo reikšme įvairiose religijose, vaizduojamojoje dailėje. Vaikai galėjo ne tik apžiūrėti, bet ir rankose palaikyti iš įvairių medžiagų pagamintus angeliukus.
Praktinės dalies metu kiekvienas  užsiėmimo dalyvis  pasigamino unikalų kūrinį – savo angelą sargą. Laikantis lietuvių tautodailės tradicijų jo gamybai buvo naudojamos natūralios medžiagos  – medis  ir  drobė.

Dalinkitės: