Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Spalio – lapkričio mėnesį Šeduvos gimnazijos konferencijų salėje vyko kūrybinės dirbtuvės. Moksleiviai,  kartu su Šiaulių televizijos žurnalistu, filmų kūrėju Gediminu Beržiniu, mokėsi filmavimo meno. Užsiėmimai organizuoti įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektą „Medijų galimybės ir grėsmės“, kurį finansuoja Lietuvos Kultūros taryba. Susitikimų metu vaikai gaudavo užduotis, kurias turėjo atlikti namuose, filmuodavo, kaip leidžia laisvalaikį, montuodavo nufilmuotą medžiagą. Gediminas Beržinis negailėjo moksleiviams patarimų, kaip kūrybiškiau ir įdomiau atlikti šiuos darbus.
Pasibaigus kūrybinėms dirbtuvėms, projekto dalyviai vyko į Šiaulių televiziją, kur iš arčiau susipažino su darbu televizijoje, pamatė, kaip vyksta paruošiamieji darbai. Ekskursijos metu teko skaityti žinias, „žaisti“ operatoriais, režisieriais, duoti interviu.
Šeduvos filialo informacija

Dalinkitės: