Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 30 d. 5a ir 6 klasių mokinės, lydimos auklėtojų Rūtos Šablevičienės ir Ritos Šlivinskaitės, vyko į velykinių margučių parko atidarymą Pakiršinio dvare, kur pristatė savo kurtus margučius-milžinus. „Išridenti“ buvo ir mokytojų Jolantos Akučkienės ir Ingos Hokušienės kurti margučiai.
Dvare įsikūrusiame amatų centre mergaitės išbandė naują kiaušinių marginimo techniką – kreideles, pasigrožėjo kitų sukurtais kiaušiniais. Namo grįžo su šypsenomis veiduose, margučiais rankose ir šiltomis emocijomis širdyse.
Margučių parkas veiks visą šventinę savaitę, todėl visi kviečiami nuvykti į Pakiršinio kaimo dvarą su šeimomis, pratęsti Šv.Velykų šventę. 6 klasės mokinės Austėja Matėliūnaitė ir Rugilė Šablevičiūtė

Dalinkitės: