Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 18  dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių  skaitovų konkursas ,,Gražiausi žodžiai Tau …“, skirtas Šeduvos gimnazijos 100-čiui.  Renginį  suorganizavo ir pravedė pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė.
Konkurse  dalyvavo  1-4 klasių  mokiniai. Į šventiškai papuoštą salę, lydimi savo klasių  draugų ir mokytojų, susirinko net 54 raiškaus žodžio mylėtojai.  Mokinius vertino gimnazijos specialiosios pedagogės, logopedės Aušra Mickutė ir Ingrida Šukytė bei  gimnazijos  vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė.Visi konkurso  dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai  buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.
1-2 klasių tarpe I vietą   laimėjo  Aivita Tvarevičiūtė iš 2b klasės  (mokytoja Jūratė Juškienė).
II vietą – Saulė Krasauskaitė  ir Gustas Golubevas iš 2 b klasės ( mokytoja Jūratė Juškienė) bei Laurynas Paltarokas iš 2a klasės ( mokytoja Ilona Kučienė).
III vietą- Paulina Kavieckytė ir Adelė Kablytė iš 2b klasės ( mokytoja Jūratė Juškienė)  bei Milda Stalgytė iš 1a klasės ( mokytoja Vaida Čepienė).
Padėkos raštais už puikų pasirodymą apdovanoti  Rita Varnavičiūtė ir Joris Juodis iš 2b klasės  (mokytoja Jūratė Juškienė) bei Danielius Ganys iš 1a klasės ( mokytoja Vaida Čepienė).
3-4 klasių tarpe I vietą laimėjo Kornelija Marčiūtė iš 3b klasės (mokytoja Aušra Poškienė).
II vietą – Gustas Narbutas ir Armandas Klikna iš 3b klasės (mokytoja Aušra Poškienė) bei Matas Tamošiūnas iš 3a klasės (mokytoja Daiva Mačiūnienė).
III vietą – Aira Lazauskaitė ir Roberta Staišiūnaitė iš 3b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė) bei Gerda Rabašauskaitė iš 4b klasės ( mokytoja Inga Rutkauskienė).
Padėkos raštais už puikų pasirodymą apdovanoti  Domas Vorobjovas iš 3b klasės ( mokytoja Aušra Poškienė), Otilija Gogaitė iš 4a klasės (mokytoja Elvyra Lapinskienė) ir  Eimantas Kokanauskas  iš 4b klasės ( mokytoja Inga Rutkauskienė).
Konkurso pabaigoje dalyviams savo gražius šokius dovanojo šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai (vadovas Astijus Poška).
Apibendrindama skaitovų pasirodymus komisijos pirmininkė Vita Kasarauskienė  pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, jų  scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo  sugebėjimais, kuriuos  mokinukams padėjo atskleisti ir  išryškinti jų mokytojos.
Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams buvo įteikti Šeduvos gimnazijos padėkos raštai  ir saldžios  dovanėlės.

Dalinkitės: