Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

2019m. gegužės 23 dieną XIV (šimtmečio) laidos abiturientams mokykloje skambėjo paskutinis skambutis. Pasidžiaugę paskutinėmis pamokomis su auklėtojomis ir mokytojais abiturientai sugūžėjo į iškilmingą šventę, kur jų laukė svečiai, norintys juos pasveikinti. Iš pradžių abiturientus pasveikino gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas. Abiturientų pasveikinti atvyko ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Šeduvos miesto seniūnas, buvęs gimnazijos mokinys, Justinas Pranys. Žodį tarė ir pirmosios dvyliktokų mokytojos bei dabartinės auklėtojos. Po visų palinkėjimų ir kalbų abiturientai padainavę paskutinę dainą su savo bendraklasiais ir sušokę paskutinį valsą, dvyliktokai pakėlė sparnus naujam gyvenimo etapui iki kurio teliko egzaminų slenkstis. Ir taip mūsų mokyklą paliko dar viena laida…

Akimirkos iš paskutinio skambučio: čia

Dalinkitės: