Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Pirmoji žiemos diena buvo aktyvi futbolo mylėtojams. Nuo pat ryto, pirmosios į aikštę išbėgo merginų komandos. Kėdainių sporto mokyklos salėje vyko mokyklų žaidynių zoninės merginų futbolo varžybos. Tradiciškai šiuose varžybose dalyvauja Šeduvos gimnazijos futbolininkės. Sunkiai įveikusios pirmų rungtynių startą ir vėliau gerinusios komandinį žaidimą, mūsų mokyklos komandos merginos garbingai kovėsi su stipriomis varžovėmis iš Kauno, Kėdainių ir Panevėžio rajonų, ir galutinėje komandų rikiuotėje užėmė 4 vietą.

Po pietų, Šeduvos gimnazijos sporto salėje į futbolo aikštę išbėgo jauniausieji Šeduvos gimnazijos ir Radviliškio ŠSPC futbolininkai. Pirmame draugiškame susitikime, tarp gimusių 2009 m. ir jaunesnių,  šeduviečiai 7:1 pranoko metais jaunesnius savo varžovus, o antrame susitikime, 2010 m. ir jaunesnių grupėje, 3:1 vėl buvo stipresni šeimininkai.

Dalinkitės: