Šeduvos gimnazijoje vyko žiemiškai jaukių piešinių paroda – konkursas „Ką išburs balta žiema?“. Konkurse pradinių klasių mokiniai buvo skatinami pasirinkti mėgstamą piešimo priemonę ar kompiuterį, duoti galios vaizduotei ir kūrybiškai atskleisti žiemos temą. Įdomiausia, kad nebuvo konkurso vertinimo komisijos ir gražiausių, kūrybiškiausių piešinėlių nugalėtojus išrinko patys mokiniai. Šį konkursą pradinių klasių mokiniams jau aštuntus metus organizuoja mokytojos Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė. Piešinių konkursas baigėsi. Sveikiname visus konkurse dalyvavusius mokinius, o labiausiai – laureatus!

Piešinio kategorijoje: I vieta – Nedas Rukas, 4a kl., II vieta – Laimonas Povilaitis, 4b kl., III vieta – Adomas Nalivaika, 3a kl., III vieta – Rusnė Mockevičiūtė, 4b kl.

Kompiuterinio piešinio kategorijoje: I vieta – Urtė Jasiūnaitė, 4a kl., II vieta – Eimantas Kokanauskas, 3b kl., III vieta – Kamilė Ažerskaitė, 3a kl.