Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gražus saulėtas penktadienis, nauja futbolo veja suviliojo 5 – 7 klasių mokinius dalyvauti tarpklasinėse futbolo varžybose. Komandos žaidė du kėlinius po 12 minučių, pagal lauko futbolo taisykles. Pirmose rungtynėse 7 b klasė nesunkiai 7:0 nugalėjo 5 – tų klasių rinktinę. Antrame susitikime užvirė rimta kova tarp 6 – okų ir 5 – okų ir tik mačo pabaigoje 2:1 šeštokai palaužė savo varžovus. Paskutiniajame susitikime sprendėsi varžybų nugalėtojas, tačiau vis tik 5:3 stipresni buvo septintokai, kurie ir tapo šių varžybų nugalėtojais. Antrą vietą užėmė šeštokai, trečią penktokai. Naudingiausias varžybų žaidėjas išrinktas Gytis Virozerovas  (4 įvarčiai), tiek pat kartų pasižymėjo ir 6 kl. mokinys Modestas Daukša.

 

Dalinkitės: