Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ šokėjai dalyvavo Šiauliuose vykusiame apskrities mėgėjų meno festivalyje ,,Rudens mozaika 2016“. Šiuolaikinio šokio kategorijoje studijos šokėjų grupė ,,Vaivorykštė-Raudona“ (II-III kl.) pristatė šokį ,,Brolelis“, o jaunesnė grupė ,,Vaivorykštė-Geltona“ (6-8 kl.) pristatė šokį ,,Nendrės istorija“.

Šis romantiškas šokis profesionalios komisijos nuomone buvo išrinktas laureatu. Gruodžio 1 d. ši šokėjų grupė buvo pakviesta į festivalio laureatų vakarą, kuriame buvo apdovanota laureatų diplomu ir festivalio atminimo dovana.

                                                                            Šokių studijos ,,Vaivorykštė“ vadovas Astijus Poška

Dalinkitės: