Balandžio 3 dieną Šeduvos gimnazijos mokinių grupė, Generolo Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės jaunieji šauliai, lydimi mokytojos Ritos Šlivinskaitės, dalyvavo Šiaulių apskrities vyriausiame policijos komisariate organizuotoje atvirų durų dienoje. Šauliai susipažino su policijos darbu, kasdienybe, iššūkiais ir reikalavimais. Su mokiniais susitiko Šiaulių apskrities pareigūnai, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ atstovas, Kauno policijos mokyklos ir Mykolo Romerio universiteto studentai. Lietuvos kriminalinės policijos biuro darbuotojai pasakojo įdomesnius atsitikimus iš savo darbo kasdienybės. Ypatingo dėmesio sulaukė kinologų pasirodymas, po kurio ne vienas jaunuolis sakė norįs tapti policininku. Didelė staigmena buvo pokalbis su padavėju Tomu, kurį išvakarėse kone visos žinių laidos rodė kaip didvyrį, sugebėjusį picerijoje sutramdyti girtą ginkluotą klientą. Tomas pasakojo, kad visada svajojo tapti pareigūnu, bet šiemet nepavyko įstoti, todėl dabar dirba padavėju. Bet jaunuolis nenuleis rankų ir sieks savo svajonės.  Po pristatymų aktų salėje, šauliai turėjo galimybę kieme susipažinti su specialiomis policijos darbe naudojamomis priemonėmis, ginkluote, apžiūrėti nežymėtą Kelių policijos automobilį „Audi“, patyrinėti, kaip atrodo padirbti pinigai, dokumentai, atsispausti savo pirštų antspaudus ir dar daug kitų dalykų.