Etnografinio būrelio „Malūnėlis“ mokiniai svečiavosi Šeduvos miesto bibliotekoje. Ten susitiko su žurnaliste, knygos „Triušiukų abėcėlė“ autore Juventa Mudėniene (Tite Miku). Susipažinusi su mokiniais, autorė pradėjo pasakoti istoriją. Ją sekė pasitelkdama teatro elementus ir statydama pasakišką Triušių miestelį. Buvo atidengta improvizuota scena, kurioje tilpo maži namukai, kiemeliai, daiktai. Vienas paskui kitą atkeliavo ir miestelio gyventojai, pasakodami savo istorijas – linksmas, liūdnas, paslaptingas, padykusias… Deklamuodama eilėraščius autorė juos vaidino, įtraukdama į veiksmą pačius vaikus. Jausmų ir potyrių įvairovė leido kartu išgyventi skirtingas situacijas, veikėjų reakcijas, skatino vaikų emocinio intelekto ugdymą.