Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Paminėti Kovo  11–osios į Joniškį suvažiavo merginų tinklinio komandos. Varžybų atidarymo pirmose rungtynėse Joniškio sporto centro tinklininkės 1:2 (23:25,25:22,11:15) nusileido Šeduvos gimnazijos komandai. Įkvėptos puikaus starto, mūsų merginos antroje kovoje atsipalaidavo, todėl joms teko pripažinti savo amžinų varžovių Mažeikių „Skraiduolių“ komandos pranašumą 0:2 (21:25,23:25). Lemiamoje dvikovoje tarp Šeduvos gimnazijos bei Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro komandų prireikė trijų setų, bet pajėgesnės buvo šeduvės 2:1 (25:14,17:25,15:12). Ši pergalė nulėmė galutinę komandų rikiuotę. I vietą šiame turnyre iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda, naudingiausia žaidėja – Modesta Bielskytė. II vietą laimėjo Joniškio sporto centro tinklininkės, o III vieta atiteko Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro komandai. IV vietoje liko Mažeikių tinklinio klubas „Skraiduolis“.