Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai su mokytoja Kristina Butkuviene kovo 27d. netradicines 4 ir 5 pamokas  pradėję  sportinio šokio mankšta, toliau jas tęsė Šeduvos globos namuose, kur vyko jau tradiciniu tapęs šaškių turnyras. Pasikeitus oro sąlygoms, varžybos vyko dviejuose globos namų korpusuose. I korpuse laimėjo ir buvo neįveikiami puikų meistriškumą parodę ir prizines vietas iškovoję seneliai Povilas – I-oji vieta, Kostas – II-oji ir Vacys – III-oji. II korpuse mokiniams sekėsi geriau: senelis Romualdas – I-oji vieta, specialiojo ugdymo skyriaus mokinys Aivaras Jonaitis – II-oji, senelė Marytė – III-oji vieta. Varžybos mokinius džiugino jaukia, draugiška atmosfera ir nuoširdžiu bendravimu, juk ne visada svarbiausia laimėti. Mokiniai, išsidalinę saldžius prizus,  saugiai grižo į gimnaziją.