Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Burbiškio dvare praūžė 17-oji Tulpių žydėjimo šventė. Gero oro išsiilgę dvaro lankytojai sugužėjo į muzikantų, prekeivių, muziejininkų, turistų, mados gerbėjų pilną Burbiškio dvarą. Jau ketvirtus metus Šeduvos gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda  pristatė  savo mokyklą Tulpių žydėjimo šventėje.

Šiais metais šventės lankytojai Alyvų salelėje galėjo pasivaišinti ekologiška žolelių arbata ir sūriu, nusifotografuoti prie foto sienos, pasukti laimės ratą ir laimėti prizų, pasiklausyti literatūrinių skaitymų, sukurti linkėjimų tulpę, pasiklausyti gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestro, apsilankę „Meno artelėje“ įsigyti mokinių rankdarbių, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Mokiniai Burbiškio dvaro lankytojams ir svečiams dalijo pačių sukurtas įvairiaspalves tulpes ir karūnas.

Labai džiugu, kad pirmą kartą Šeduvos gimnazijos mokinių savanorių komanda kartu su Radviliškio Jaunimo erdvės atstovais, padėjo užtikrinti švarą ir tvarką šventės metu. Savanorystė tokiuose renginiuose skatina mokinių atsakomybę, ugdo bendradarbiavimo, lyderystės, socialinius įgūdžius.

 

Dalinkitės: