Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kovo 20 dieną į Šeduvos gimnaziją atvyko dvi 54-osios laidos abiturientės: Vilma Labanauskaitė-Vaitiekūnienė ir Jolanta Brinkytė-Kriaučiūnienė Jos papasakojo labai daug įdomių istorijų, prisiminimų iš mokyklos gyvenimo ir kelionės po Prancūziją. Abi  gerai mokėsi prancūzų kalbą. Sužinojome, kad ponia Vilma buvo pirmūnė, todėl daug laiko praleisdavo mokydamasi. Ji pasakojo, kaip ruošėsi egzaminams. Ponia Jolanta padainavo lietuviškų ir prancūziškų dainų, atsivežė albumą su nuotraukomis iš savo mokyklinio gyvenimo. Po to žaidėme Kahoot žaidimą, kurio tema ,,Ką aš žinau apie Prancūziją?“ Po viktorinos visi nusifotografavome. Tai buvo turininga ir įdomi diena, palikusi gerą įspūdį. Ačiū mieloms viešnioms.
Vestina Petravičiūtė, Rytis Valteris, 6b klasė

Dalinkitės: